KONST / Oljemålningar / Oljemålningar 17113388

nr 1711 3388

Oljemålningar

2 st, G Wahlqvist, Signerad. Olja på pannå, yttermått inklusive ram: 63x62-57x90 cm

Utrop:

600 kr

Såld:

100 kr

måndag 30 juni 2025
kl 18:08:04

30/6 17:13:39 1      Vinnande bud